Najčastejšie otázky


Obsahuje Toffifee živočíšne produkty?

Zo živočíšnych produktov obsahuje Toffifee iba mlieko a mliečne výrobky.

Je medzi zložkami aj želatína?

Nie, Toffifee želatínu neobsahuje.

Mám alergiu na arašidy / mandle / iné orechy. Môžem jesť Toffifee?

Na obale upozorňujeme, že Toffifee môže obsahovať drobné časti mandlí, arašidov a iných orechov. Toto upozornenie je určené pre ľudí so závažnou alergiou na orechy a arašidy. Toffifee môže obsahovať časti týchto orechov, hoci nie sú súčasťou receptúry. Napríklad arašidy medzi zložky Toffifee nepatria, avšak dodávatelia ostatných zložiek môžu spracovávať aj arašidové výrobky.

Je Toffifee bez lepku?

Toffifee neobsahuje prakticky žiaden lepok. Obsah lepku je natoľko zanedbateľný, že Toffifee spĺňa všetky požiadavky európskych zákonov. Na základe požiadaviek nariadenia (ES) č. 41/2009 môžeme Toffifee označovať údajom „bez lepku“ (obsah lepku max. 20 mg/kg).

Ako dlho je už Toffifee na trhu?

Toffifee sa na trhu objavilo v Nemecku v roku 1973. V roku 2002 bola založená dcérska spoločnosť v Českej republike a na Slovensku, a to bol začiatok oficiálnej distribúcie Toffifee na český a slovenských trh.

Dá sa Toffifee kúpiť na celom svete?

Áno, Toffifee sa úspešne predáva vo vyše 100 krajinách sveta.

Ako vlastne názov „Toffifee“ vznikol?

Názov sa skladá zo slov „Toffi“ (karamel) a „Fee“, čo v nemčine znamená „víla“ Víla tu symbolizuje nositeľku šťastia. Práve vďaka nej totiž môže sladkosť vyrobená iba z tých najlepších surovín vzniknúť a vy si tak môžete vychutnať okamih potešenia.

Obsahuje Toffifee alkohol?

Nie, Toffifee alkohol neobsahuje.

Je Toffifee kóšer?

Áno, Toffifee je 100 % kóšer.

Je Toffifee halal?

Áno, Toffifee je 100 % halal.

Späť na začiatok

...there's so much fun in Toffifee!