Príbeh Toffifee

V roku 1973 svetová novinka, dnes stále jedinečná a dostupná vo vyše 100 krajinách: príbeh úspechu Toffifee.

Toffifee po celom svete
Až do dnes

Toffifee po celom svete

Aký úspešný príbeh. Chutnú kombináciu lieskového oriešku, karamelu, nugátu a čokolády si medzitým môžete vychutnať vo vyše 100 krajinách po celom svete.

Všetko najlepšie!
2013

Všetko najlepšie!

Toffifee má 40 rokov – pod týmto heslom sa v apríli spolu so súťažou objavuje špeciálna edícia „Všetko najlepšie“. Každé 500g akciové balenie obsahuje špeciálny recept na narodeninovú tortu vytvorenú špeciálne k jubileu.

Pre celú rodinu
2000

Pre celú rodinu

Toffifee si zachovalo svoju jedinečnosť aj v novom tisícročí. Obľúbenosť Toffifee rastie i v zahraničí. Kombinácia, ktorá v každej chuti ponúka to pravé, je zážitkom pre celú rodinu.

90. roky
1990

90. roky

Výstredné, pestré a trochu bláznivé – také boli 90. roky. A Toffifee? V televízii chodia na objaviteľské cesty veľkí aj malí objavitelia s čokoládovo-orieškovo-karamelovou lahôdkou. Ale keď do hry príde Toffifee, všetci sa hneď vrátia späť domov.

Bezpochyby Toffifee
1980

Bezpochyby Toffifee

„... v Toffifee sa skrýva veľa zábavy!“ Je tu nový slogan a Toffifee sa v televíznych reklamách prezentuje ako špecialita pre celú rodinu.

Jedinečné dodnes
1973

Jedinečné dodnes

Čierna, hnedá a lieskovec – tak nejak sa v Nemecku v roku 1973 zrodilo Toffifee. Z toho, čo bolo pôvodne myslené ako malé občerstvenie na energiu pre pracujúce ženy (s náležitým sloganom „Pochutnaj si v zhone“), sa zakrátko stalo niečo viac: S Toffifee sa firme Storck podarila ozajstná svetová novinka.